Megoldott

Ingóság

Az Ady Endre utca - Szemlőhegy utca - Eszter utcai körforgalomban ezzel a jelzőtáblával már minden megtörtént, ami egy jelzőtáblával történhet. Legutóbb a nagy esőzéskor mosódott ki az alapja, amit egy csipetnyi aszfalttal sikerült orvosolni. Jó lenne már valami tartósabb megoldás.

(Megjegyzés: a problémát korábban már jeleztem egy másikkal közös posztban, de az Admin kérésére külön is beküldtem most, mert más az illetékes.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ady Endre u. 21

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gaal Gyula hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsan meg is történt! Köszönöm szépen!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevételét köszönjük, a jelzőtábla rögzítésére intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mail:
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gaal Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére