Megoldott

Elhagyott roncs a Mikszáth téren

A fotón látható roncs található a Mikszáth tár közepén a biciklitámasznál. Az a kisebbik baj, hogy folyamatosan foglal egy helyet. A nagyobbik, hogy ahogy az időjárás és a tolvajok egyre jobban elhordják, kezdenek kilógni belőle huzalok, amik emberben és kerékben is kárt tehetnek.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Mikszáth Kálmán tér 2

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, ha ezt sikerült meglépni, akkor jöhet a könytárnál lévő roncs, amire évek óta várunk! :) https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/81692/kerekparroncs
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/72559/ottfelejtett-bicikli
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kükedi Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt JGK!
    Ez gyors volt és hatékony. Köszönjük!
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai elszállították a roncsot telephelyükre.

    Elérhetőségünk:
    varosuzemeltetes@jgk.hu

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Kükedi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére