Megoldott

Gaz nő a műfűben

FRISSÍTÉS 2022.10.14.

BKK válasza:
"A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett probléma nem tartozik a BKK Zrt. illetékességébe, a rendelkezésre álló információnk szerint a Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt. üzemelteti az épületet, és a rajta lévő teraszt is."

---

FRISSÍTÉS 2022.08.26.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a műfűvel borított terület fenntartása nem tartozik Társaságunkhoz, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

---

Elég szürreális, hogy a Széll Kálmán téren, a műfű kiülőben gaz nő. A leülés nehézkes, a műfű tele van madárszarral.
A párkányok firkáltak.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 2002

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gaz eltűnt. A firkák nem.
    A madárszar konstans.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu, Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az észrevételt!
    Az eset óta már történt intézkedés. A hely adottságaira tekintettel a legtöbb, amit megtehetünk, hogy rendszeresen, a legjobb tudás...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.26. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a műfűvel borított terület fenntartása nem tartozik Társaságunkhoz, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek." --- Elég szürreális, hogy a Széll Kálmán téren, a műfű kiülőben gaz nő. A leülés nehézkes, a műfű tele van madárszarral. A párkányok...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0044530/2022

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00105600

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben jelzett probléma n
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Elég szürreális, hogy a Széll Kálmán téren, a műfű kiülőben gaz nő. A leülés nehézkes, a műfű tele van madárszarral. A párkányok firkáltak."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.26. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a műfűvel borított terület fenntartása nem tartozik Társaságunkhoz, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk i...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a műfűvel borított terület fenntartása nem tartozik Társaságunkhoz, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen megtört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Leszakadt pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére