Megoldatlan

Elhagyott suzuki

Anonim Járókelő

Hónapok óta mozdulatlanul áll a romos, közlekedésre alkalmatlan Suzuki

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zalaegerszeg u. 118

Hozzászólások

  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Màr van ròla poszt sajnos ez a roncs sem fog egy ideig elszàlìtàsra kerülni.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ "-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. július 17-én érkezett a 105595. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre.
    A Kispesti Rendészeti Központ mu
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Tier roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére