Megoldásra vár

Rohadó, szétesett padok a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

Nem tudom kinek a dolga, de nem történik semmi.
Pár pad ülhető csupán. A többi szét van mállva, rohadva, törve!

Ki a felelős? Miért nem tesz semmit?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budapest

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére