Megoldásra vár

Firkás váró

Az 1-es villamos Ajtósi Dürer sor megállójában a váró össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034381-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00105577

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. A tisztításra megkérték a jelzett utasváró üzem...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Piarista köz (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére