Megoldásra vár

Helyesírási hiba

Soroksár önkormányzata több helyszínen helyezett ki eligazító táblákat. A Hősök teréhez vezető lépcsőnél azonban helytelenül "EuroVelo" helyett "EuroVello-t írtak."
Kérem helyezzenek k i olyan táblát, amelyen helyesen EuroVelo szerepel, esetleg útvonalszámmal (EuroVelo 6) valamint útiránnyal.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Hősök tere 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Fábián Zsolt!

    Megtesszük a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel:

    Szabó András
    Kertész
    1239 Bp. Hősök tere 12.
    mobil: +3630 978 7796
    [cid:image001.jpg@01D8A1B1.1584AED0]
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Vell, vell. :D
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Fábián Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ütött-kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Soroksár, Kertvárosi körút (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes irányjelzések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére