Megoldásra vár

Sok-sok kis kátyú

Tisztelt Ügykezelő és illetékes!

A Kiss János Alt. 61-63-65 előtti járdán/úton rengeteg kisebb(néhol 10cm mély) kátyú található. Kérem mérjék fel és javítsák a hibákat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 63

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3491/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási és Műszaki-előkészítési Osztályunk a kátyúk javítását ütemezte.
    Köszö
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére