Megoldatlan

Kiszáradt fák

Tisztelt Ügykezelő és illetékes!

A Reggel utca-Zrínyi utca sarkán található zöld felületen több fa is teljesen kiszáradtnak tűnik. Kérem vizsgálják meg őket és lehetőség szerint cseréljék, ha már nem élnek.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, 1/3

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kiszáradt fák ?"-ról "Kiszáradt fák"-ra.

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3483/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a kapacitásuknak megfelelőn folyamatosan öntözi a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére