Megoldott

Gondozatlan járdaszakasz

Újpest, Shell benzinkút melletti járda és park gondozatlan.
A járda fele-harmada a lehulott időtlen virágszirom és levektől nem
használható, főleg ha esős idő van. A bokor szintén ráhajlott az útra.
Nem lennen nagy dolog ezt (is) rendbe tenni.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak belóg az a makacs bokor...
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Anno Le Marietta rossz fotókat csatolt ehhez a bejelentéshez.
    Ezek nem a Shell kút környéki parkról készületek, hanem a Tél utca - Pozsonyi utca kereszteződésénél lévő közparkról.

    Egyébként a Shell k...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója 2014. március 12.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója 2014. március 12.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója 2014. március 12.
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aszfalt felületet szépen megtisztították, de a bokrot nem nyírták vissza... így az ugyanúgy ráhajlik a járdára, elfoglalva a járófelületet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZRT.

    Tisztelt Címzett!

    Újpest Önkormányzata Városüzemeltetési Osztályához elküldött és onnan Részvénytársaságunkhoz továbbított bejelentésükre válaszolva tájékoztatjuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dőlő virágtartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére