Megoldott

Illegális reklám

Az 59-es villamos Farkasrét irányú, Királyhágó tér megállójában van a menetrend felett ez a reklám. Nem hiszem, hogy ilyet a BKK engedélyezne.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Királyhágó tér

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Legális.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033996-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00105467

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. szakterülete köszöni megkeresését. Tájékoztatják, hogy a BKK a Budai Rajziskola ké
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Egyéb"-ra.

  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Dehogy illegális: "A Zöld Iroda és a Budai Rajziskola közös pályázata újabb lépést vett, ezúttal a BKK táblái segítik a klímaváltozás témájában létrejött plakátok bemutatását! Szellemes napi emlékezte...
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt kövek a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a villamossín mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Komplex problémák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére