Megoldott

Hiányzó aknafedél

Hiányzik egy kis aknafedél a Gyenes utcában a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Érc u. 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 105451 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csöpögő tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz Zsuzsi
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Amfiteátrum utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére