Megerősítésre vár

Alig működő, koszos forrásház

A forrásház csapjainak nagy része nem működik, koszos

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér 1

Hozzászólások

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A kétheti az nagyon kevés. Gyakrabban kellene takarítani.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 105430 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest I.,
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utca seprés, szemétszedés biztos nem a vízművek illetékessége.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Közmű teteje hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére