Megoldásra vár

szemétdomb

Anonim Járókelő

Folyamatosan növekszik…

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Endresz György u. 49

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a kollégáink ellenőrizni fogják az érintett helyszínt és a szükséges intézkedéseket megteszik az ügyben.
    Köszönjük a bejelentést!

    Közpark Kft.
    Köztiszta
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Pákozd utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét szóródás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Márk Trepák
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére