Megoldott

Madártetem

Madártetem napok óta a megjelölt helyen

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szigeti József u. 9

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újpest Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Tisztelt Bejelentő!

    Megköszönve jelzésüket engedjék meg, hogy tájékoztassuk Önöket, hogy önkormányzati rendészetünk közbenjárása alapján a tetem elszállításra került a jelzett közt...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Egyéb"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Jancsa András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mikka Makka
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Haldokló galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére