Válaszra vár

Beszakadás előtt?

A Szemlőhegy utca - Ady Endre utca - Eszter utca találkozásánál lévő körforgalomban gyanús, hogy nem véletlenül süllyedt meg az útburkolat a csatornafedél mellett. Jó lenne legalább ellenőrizni.

Felhívnám továbbá a figyelmet a háttérben a KRESZ táblák víz által kimosott, dölöngélő oszlopára, amit egy mokkáskanálnyi aszfalttal "sikerült" orvosolni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ady Endre u. 21

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Az FCSM felé bejelentettük a hibát.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Víznyelők üzemeltetője az FCSM.
    A közúti jelzőtáblák esetén a Budapest Közút az illetékes.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat, és tájékoztatjuk a tervezett megoldásról. Ha bejelentésében szereplő k...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő,

    Kérlek, hogy a KRESZ táblák ügyében tegyél új bejelentést, mert más lesz az illetékese, mint ennek az ügynek.

    Köszönjük!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gaal Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére