Megoldott

Törött oszlop

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.12.
Nem E.ON
---
A Glatz Oszkár utca és Virányos út sarkán lévő elektromos vezeték oszlop tartója eltört. Veszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Virányos út 23b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Glatz Oszkár utca és Virányos út sarkán lévő elektromos vezeték oszlop tartója eltört. Veszélyes lehet."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.12. Nem E.ON --- A Glatz Oszkár utca és Virányos út sarkán lévő elektromos vezeték oszlop tartója eltört. Veszélyes lehet."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés nevét "Törött villanyoszlop"-ról "Törött oszlop"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tájékoztatom, hogy a képen látható oszlop nem társaságunk tulajdona.

    [image: eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    *Molnár Tamás*

    területfelelős

    Áramhálóza
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    BAH-csomópont (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Telekom telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csaba utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére