Megoldott

Frissen ültetett fácska elgazosodása

A Hegyalja út Csap utca sarkán idén tavasszal kiültetett fácska teljesen elgazosodott, azt senki sem gondozza, az öntözéshez sem tányér nem lett kialakítva, sem cső beásva. Így tönkre fog menni és kidobott pénz volt!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csap u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    T. Járókelő,
    az alábbi bejelentésre szeretnék választ adni: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105117/frissen-ultetett-facska-elgazosodasa/hivatal

    A fa alját épp tegnap (07.11-én) gyomlálták
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tabáni tanösvény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gombás fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére