Megoldott

Kiálló fedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.07.19.:
Magyar Telekom válasza:
A fedlapunk három oldala síkban van a járdával, a szekrény oldalfalai épek.
Egy oldalon a díszburkolat süllyedt meg, de nem a szekrény miatt.

-----------

XIII.Balzac utca 21 sarkán a Telekom fedele kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Balzac u. 21

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    A Magyar Telekom kicserélte a régi akna fedlapját.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    ___________________________________
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII.Balzac utca 21 sarkán a Telekom fedele kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.19.: Magyar Telekom válasza: A fedlapunk három oldala síkban van a járdával, a szekrény oldalfalai épek. Egy oldalon a díszburkolat süllyedt meg, de nem a szekrény miatt. ----------- XIII.Balzac ut...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapunk három oldala síkban van a járdával, a szekrény oldalfalai épek.
    Egy oldalon a díszburkolat süllyedt meg, de nem a szekrény miatt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rosszul lerakott térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megsüllyedt térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére