Megoldásra vár

Szintkülönbség

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen a buszmegálló beton burkolata, és az aszfalt rész között szintkülönbség alakult ki, ami kárt okoz az erre közlekedő járművek futóművében.
Kérjük az Illetékest, hozza szintbe a burkolatokat!

Pontos helyszín:
47.506418792391266, 19.08605843416805

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Ötvenhatosok tere

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Keleti Pályaudvar M (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú(k)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére