Megoldott

Járdára belógó növényzet

A Handzsár utca teljes hosszában több helyen a járdára lóg a növényzet, megnehezítve ezzel a közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Handzsár u. 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya az 105006. számú bejelentésére a
    következő választ adja.

    A munkát osztályunk elvégeztette.

    Kérem tájékoztatásunk megértését!

    Budapest...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kovács Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elfelejtett, otthagyott betongyámok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Pillangó park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületi fa pusztítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére