Válaszra vár

Szabálytalanul várakozó gépjárművek

FRISÍTÉS: 2022.08.25.
Bejelentő szinte napi szinten kommentben, fényképekkel dokumentálja a helyzet változatlanságát, a járda használhatatlanságát.

--------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.08.01.
Közterület-felügyeleti Iroda válasza:
"2022. július 7. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

A Budapest, I. kerület Lisznyai utca 3. szám előtt és annak környezetében tapasztalt jelenségeket Budavári Közterület-felügyeletének munkatársai is észlelték, ezért a közterületi állapotok javítása érdekében visszatérően ellenőrizte illetve jelenleg is ellenőrzi a területet.

Természetesen a felügyelet mindent megtesz annak érdekében, hogy a jogszabályokban meghatározottak következetesen betartásra kerüljenek.

A Lisznyai utca és környékének folyamatos ellenőrzését a jövőben is fenntartjuk.

Kérem, segítse munkánkat a közterületen tapasztalt jogsértő állapotok azonnali bejelentésével hivatali munkaidőben a 061/225-7271-es telefonszámon, hogy munkatársaink mielőbb a jelzett területre érkezhessenek intézkedés megtétele végett."

---------------------------
A Lisznyai utcán mindennapos a büntetlenül, szabálytalanul (járdán, nem parkolásra kijelölt helyen) várakozó gépjárművek látványa. A közterületfelügyelet száma nem elérhető, e-mailemre válasz, intézkedés nem érkezett.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lisznyai u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Telefonos bejelentéseim után szokott lenni intézkedés, de az említett útszakaszokon ugyanúgy napi szintű a szabálysértés. ‘Spontán’ járőrözéssel nem találkoztam még.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ágnes"
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Annamária
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest, I. kerület Lisznyai utca 3. szám előtti területet és annak környezetét visszatérően ellenőrzi a Budavári Közterület-felügyelet.
    A bejelentés előtt is, és azóta is szám
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lisznyai utcán mindennapos a büntetlenül, szabálytalanul (járdán, nem parkolásra kijelölt helyen) várakozó gépjárművek látványa. A közterületfelügyelet száma nem elérhető, e-mailemre válasz, intézkedés nem érkezett."-ról "FRISÍTÉS: 2022.08.25. Bejelentő szinte napi szinten kommentben, fényképekkel dokumentál...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    2022. augusztus 25. az Opel törzshelyén. Mellette babakocsival képtelenség; komolyan az úttesten kell a bölcsődét megközelíteni? Ne vicceljen már a Közterületfelügyelet!
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Külföldi rendszámú gépkocsi napok óta ingyen, szabálytalanul parkíroz a Lisznyai utcán. Telefonos bejelentés után látható eljárásnak nincs nyoma.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Fenyő-Lisznyai sarok. Járdán várakozás napok óta.
    Lisznyai-Tigris sarok járdán várakozó autó, visszatérő delikvens.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A képeken látható járművek (és társaik) napokon keresztül szabálytalanul várakoztak, látható intézkedésnek nyoma nem volt. Telefonos bejelentésemre az egyiket (járdán, forgalommal szemben parkoló) meg...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2022. július 7. napon küldött bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

    A Budapest, I. kerület Lisznyai utca 3. szám előtt és annak környezetében tapasztalt jelen
    ...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Fizikai parkolásgátlók: kerékpártámaszok, virágládák sokat segítenének a helyzeten.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Péntek este.
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Szombat reggel.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Fő utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Aladár utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére