Megoldásra vár

Elromlott ivóvíz csap

A Gyarmati Dezső parkban (3.ker Laktanya utca) lévő ivóvíz kút automata nyomógombos csapja elromlott. A mai napon amíg ott voltam legalább 3x kellett " erőszakkal" elzárnom. Mikor odaértem is ömlött a víz, mert a gomb nem zárt vissza. Nagyon sok víz elfolyik így.
Képet nem készítettem róla sajnos.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Harrer Pál u. 7

Hozzászólások


  • Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104947 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a meghibásodásról tudunk, a javítás és a szükséges alkatrész megrendelése megtörtént.

    Köszönjük a bejelen...
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    T
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Huszti Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kátyú fedlapnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    4
    Megerősítésre vár
    4

    Folyamatosan folyik a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gila Kata
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Harrer Pál utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére