Megoldott

Kidőlt tábla

Kérem közbenjárását! Valaki azóta már a helyéről is kiszedte, mert zavarta a gyalogos közeledést!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 38

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtáblák helyreállítása nyilvántartásunk szerint 2022.07.07-én megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: c
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barotai Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Táborhegyi lépcső (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére