Megoldott

Gaz a megállóban

Anonim Járókelő

Parlagfű és egyéb gaz nő a.megalloban levő fánál

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 1360

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a gyommentesítési munkákat és a fatövek kapálását elvégezték munkatársaink.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104926/gaz-a-megalloban
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem csak ott. Egész város gazos
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akáchajtások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Algás csobogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F S
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ápolatlan zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére