Megoldott

Értelmetlen útlezárás 2.

Péntek óta le van zárva a Reményi Ede utca kijárata. Nem látom semmilyen értelmes okát. Abból az irányból hogyan lehet megközelíteni autóval a Szentendrei út páratlan oldalán lévő üzleteket (innen jobbra)?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1049)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Budapest III. kerület Szentendrei út
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre elkezdték a munkát, most már érthető a lezárás, csak az nem, hogy miért kellett 6 napig feleslegesen bosszantani az autósokat. Erre azért várnám az illetékes válaszát.
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    "Semmilyen célját nem látom, hogy miért nem lehet 5 napja jobbra kikanyarodni a Szentendrei útra. Ebből az utcából így autóval megközelíthetetlenek lettek a Szentendrei úti boltok. Semmit nem akadályo...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére