Megoldott

Elhagyott jármű

Ha jól számolom, ötödik napja áll ott.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gubacsi út 2

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére közvetlenül és a FÖRI által továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/2962-3/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: megoldva
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válaszlevél
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszámnélküli autómentő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Illatos út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott Suzuki Közvágóhíd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére