Válaszra vár

Építési hulladék

A Kázmér utca 58. számmal szemben valaki(k) építési hulladékot raktak le. Kérjük, a hulladék elszállítását és az elkövetők felelősségre vonását. Köszönjük munkátokat!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kázmér út 58

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Balázs Mezős bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére