Megoldatlan

Bálványfa

A Damjanich utca 15. előtt áll egy bálványfacsemete, aminek törvény írja elő az irtását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 11-15

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy jelenleg nincs olyan szabályozás, amely lehetővé teszi Társaságunk számára, hogy a kifejlődött bálványfákat más eljárás szerint kezeljük...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akáchajtások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Algás csobogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F S
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest, Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ápolatlan zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére