Megerősítésre vár

Felpúposodott járda

A XIX. kerületben, a Batthyány utcában a 102/A előtt a járda a gyökerek miatt úgy felpúposodott, hogy szinte járhatatlan és balesetveszélyes mert ott megy a gázvezeték! A képek nem nagyon adják át. Mindenféleképpen ezt látni kell és orvosolni!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Batthyány u. 102a

Hozzászólások

  • Ròbert Szabò visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIX. kerületben, a Batthyány utcában a 102/A előtt a járda a gyökerek miatt úgy felpúposodott, hogy szinte járhatatlan és balesett veszélyes mert ott megy a gázvezeték! A képek nem nagyon adják át. Mindenféle kép ezt látni kell és orvosolni!"-ról "A XIX. kerületben, a Batthyány utcában a 102/A előtt...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "Feltpufosodott járda"-ról "Felpúposodott járda"-ra.

  • Ròbert Szabò hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még semmi sem történt a járdával
  • Ròbert Szabò hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még semmi nem történt!
  • Ròbert Szabò visszajelzésére vár.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A gyökérfelnyomódásos járda hibát lehetőség szerint javítani fogjuk.

    Tisztelettel: Bakos Géza, városüzemeltetés
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Ròbert Szabò bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére