Megerősítésre vár

Hiányzó fényterelő

FRISSÍTÉS 2022.07.08.

Budapest Közút válasza:
"A jelzett hiba a Budapest Közút Zrt. üzemeltetési határán kívül esik. Javasoljuk a Magyar Közút Nonprofit Zrt.-t felkeresni ez ügyben."

---

Az m0 felhajtónál az egyik lámpáról hiányzik a fényterelő. Kérem pótolják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szigetszentmiklós II. Rákóczi Ferenc u

Hozzászólások

  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Magyar Közút Nonprofit Zrt.-hez érkezett megkeresését köszönettel megkaptuk.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Pest Megyei Igazgatóságának jelzőlámpa szervizcsopo
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az m0 felhajtónál az egyik lámpáról hiányzik a fényterelő. Kérem pótolják. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.08. Budapest Közút válasza: "A jelzett hiba a Budapest Közút Zrt. üzemeltetési határán kívül esik. Javasoljuk a Magyar Közút Nonprofit Zrt.-t felkeresni ez ügyben." --- Az m0 felhajtónál az egyik lámpáról ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett hiba a Budapest Közút Zrt. üzemeltetési határán kívül esik. Javasoljuk a Magyar Közút Nonprofit Zrt.-t felkeresni ez ügyben.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zajvédő fal hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút
    Hárosi-Duna part (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére