Megoldott

Graffiti a Budaörsi úti aluljáróban újra

A Beregszász utat és a Koszorúslány utcát összekötő gyalogos aluljárót valaki végig összefirkálta már megint.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, M1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos egyik graffiti vonzza a másikat. A lépcsőre is felkerült a napokban (talán tegnap) egy "OMRG" felirat. Kérem ezt is távolítsák el.
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!

    Sajnos én is most szembesültem a graffitikkel, ami valószínűleg egy ember műve és múlt héten vagy múlt hétvégén kerülhetett ki. 7 db graffiti van, a lépcsőfordulóban és az aluljár...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére