Válaszra vár

Újpest - Északi vasúti híd lábánál

Temérdek uszadékfa között rengeteg szemét. A fa jó mehetne tüzifaként rászoruló családoknak, a szemét meg bizonyososan nem a Duna-partra való! Az önkormányzati közhasznú brigád is felszedhetné. De ha nem....Nagy örömmel vennék részt a part megtisztításában egy önkéntes csapat tagjaként.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 4

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem a vízügyesek feladata, akkor keressünk mást, aki kedvet érez a rendbetételére.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tungsram utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kuka nincs kiűrítve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Pálya utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére