Megoldott

Hiányzó rács

Tisztelt Illetékes!
Játszótéri csap alatt kérem a hiányzo rács pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nyuszi stny. 13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, köszönöm!
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3303/1/2022/V3

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk a bejelentésben szerep
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Úttestre belógó bozótos terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beláthatatlan gyalogátkelőhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Doktor Koncz János tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére