Válaszra vár

Zebra újrafestése

Kérem a Közút értesítését a lekopott gyalogátkelő újrafestése céljából.
Soroksári-Kvassay sarok, OBI előtt.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Laczkovich u. 37

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére