Megoldásra vár

Növényzet eltakarja a táblát

Kérem a Közút értesítését a tábla kiszabadítása miatt.
A zöld nagyon takarja.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bertalan Lajos u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett fa nyírását hamarosan elvégzik munkatársaink, addig kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/104674/novenyzet-eltakarja-a-tablat
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére