Megoldásra vár

Kidőlt fa

Kérem az ill. értesítését a fa kivágása/eltávolítása miatt.
Akadályt képez a gyalogosoknak. Gellért szobor magasságában.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
F2QW+P9 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a sétányon keresztbedőlt fát munkatársaink a mai napon eltávolítják.
    A munkálat elvégzéséig kérjük szíves türelmét.

    Tisztelettel: BKM F...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lekövezett fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Dagály utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére