Válaszra vár

Megrongált pad

Kérem az ill. értesítését a pad javítása miatt.
Gellérthegy, Döbrentei tér felé egy pihenőnél.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
F2RW+25 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belóg a bicikliútra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    száradó fenyőfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Soó Rezső sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére