Válaszra vár

Szemét a zöldbe szórva

Anonim Járókelő

A Böszörményi út 4. előtt van beszórva a kivágott fa helyére autó alkatrész törmelék.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam az illetékes szakirodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére