Megoldásra vár

Kidöntött korlát

Kérem az ill. értesítését a korlát visszahelyezése céljából. Még ott van a tetthelyen.
Rudas fürdő magasságában.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rudas Gyógyfürdő

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit arrébb lett rakva, továbbra sincs a helyén, de legalább még megvan.....
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla és sávfelfestés nem egyezik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem bekapcsolt gyalogoslámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra igénylése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Molnár Dénes
    Illetékes: Budapest Közút
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére