Megoldásra vár

Közterület rongálása

Anonim Járókelő

A 13. ker. Visegrádi u. 19-ben folyó építési munkákhoz (valószínűleg engedéllyel) közterületet használnak. A járdán és az úttesten a felületek védelme nélkül betonkeverési munka történik, melynek "eredménye" már 1 nap után is látszik: a térkőre és aszfaltfelületre kötő és azt tartósan elszínező betonmaradék, az útfelfestés rongálódása, a csatornába folyó cementes lé, mely a csatornarendszer eltömődésének kockázatát növeli, a kijelölt helyen parkoló járművek (kerékpár, motor) épségének veszélyeztetése stb.
Sürgős hatósági intézkedésre van szükség!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 19

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését. Hatósági intézkedést kezdeményeztük.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    1139 Budapest, Béke
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Elképesztő ez az igénytelenség. Remélem, hogy az utolsó forintig kifizettetik a vállalkozóval az okozott károkat.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére