Megoldott

kátyús út

kátyús út

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Egyeztettünk a IV. kerületi önkormányzattal, és mivel az Ugró Gyula sor a tulajdonukba (kezelésükbe, üzemeltetésükbe) tartozik, a megkeresést érdemi intézkedésre nekik továbbítottu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Lajos hozzászólt a bejelentéshez.

    javították, köszönöm
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Nyárfa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szent László tér (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére