Válaszra vár

Lezuhant homlokzati elem törmelék

Anonim Járókelő

Leszakadt homlokzati diszitő elem

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, 0610-Andrássy út - Káldy Gyula utca

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Életveszélyes épületomlás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Keleti Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csattogó MOL torony

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Vízpart Utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére