Megoldott

Törött és behorpadt közmű fedők

Anonim Járókelő

A jelzés alapján Telekom tulajdonú.

Kérjük a jelzett két közmű fedelét javítani, mert jelen állapotukban balesetveszélyesek!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út / Fehérvári út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére