Megoldott

Hiányzó fényterelők

Kérem a Közút értesítést a gyalogos/kerékpáros lámpa fényterelőinek pótlása céljából.
Corvin csomópont, Csepel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest Corvin út 2-4 Bejárat a Petróleum utca felől

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Fényterelőt pótolták, megoldva. Köszi.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Weiss Manfréd út - Corvin utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖ...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére