Megoldott

Háztartási hulladek

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes,

Kérnénk az illetéktelenül lerakott háztartási hulladék elszállítását a Tatai utca és az Országbiro sarkáról.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 26

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszínről a Közszolgáltató Zrt. gondoskodott az illegális hulladék elszállíttatásáról.

    tisztelettel

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    S
    ...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt fekete zsákokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tüzér utca sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mágnás Miska
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dózsa György út 55. (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére