Megoldott

Bartók Béla út, Kelenföld kocsiszín előtti kerékpárút

A sínek körül olyan mélyen kikopott már az aszfalt, hogy defektig üti fel a kereket még a legóvatosabb tempó mellett is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 135-137

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt bizony semmi nem változott, ugyanakkora a lyuk.
  • Szabó Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönjük szépen!
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/29581-1/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00104632

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy mu...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában, a villamospótlás alatt, pont javítgatták a sínek körüli aszfaltot, de nem mindenhol csinálták meg...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szabó Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nem biztonságos kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest Karinthy F. u 20. 6. em. 1 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott bubi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére