Válaszra vár

Rozsdás pollerek

Anonim Járókelő

Kérem fessék le a pollereket vagy cseréljék őket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Flórián tér

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére