Megoldott

Graffitik

Anonim Járókelő

Kérem takarítsák le a graffitiket! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis magaságyás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére