Megoldásra vár

Várakozni tilos

A Szinyei M. Pál utca 13. előtti 25 méteres szakaszon bő másfél évtizede tilos megállni és várakozni, mely tiltás napjainkban már teljességgel értelmetlen és indokolatlan. Javaslom és kérem a tiltó tábla elbontását és a parkolás továbbiakban történő engedélyezését.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szinyei Merse u 13

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Óh, ez érdekes okfejtésnek hangzik. Noha közel s távol nem látni egy hasonló felvonulási területet sem, -pedig korabeli "újépítésűekből" és/vagy úttest mentén álló tűzcsapokból akad azért jó pár a köz...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Társaságunk részére megküldött elektronikus levelére – melyben a VI. kerület Szinyei Merse utca 13. szám alatti „megállni tilos” jelzőtáblával kapcsolatosan tett észrevételt – a
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati pályaudvar M (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Eltünt közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    1065 Budapest, Podmaniczky u. Hungary Bahirdar Airport Road, Ethiopia (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére